ul. Kościelna 37

60-537 Poznań

Telefon

+48 618 987 950

E-mail

kontakt@asma.com.pl

Portal mieszkańców

kliknij aby wejść!

 

O firmie

Strona główna > O firmie

Biuro nieruchomości ASMA

Witamy na stronie biura nieruchomości pośredniczącego w sprzedaży i wynajmie mieszkań w Poznaniu. Jesteśmy firmą z długą, ponad 25-letnią praktyką na poznańskim rynku nieruchomości. W tak długim okresie zdobyliśmy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw wspólnot mieszkaniowych, administrowaniu nieruchomościami mieszkalnymi oraz pośrednictwie w obrocie nieruchomościami w Poznaniu. Stworzyliśmy w tym czasie zespół administratorów, licencjonowanych zarządców nieruchomości oraz księgowych, wyróżniających się przygotowaniem merytorycznym i długą praktyką. Doświadczenie firmy, wiedza i umiejętności zespołu pracowników stanowią solidny fundament, zapewniający kompetentną i rzetelną obsługę naszych kontrahentów. W naszym działaniu staramy się jednak nie tylko zapewnić nie tylko najwyższą jakość obsługi, ale także bliski i serdeczny kontakt z klientem.

Rynek pierwotny i wtórny

Oferujemy mieszkania zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, dzięki czemu możemy zadowolić szerokie grono klientów. Jesteśmy w tym zakresie ekspertem, zarówno rynek pierwotny jak i wtórny nie mają dla nas tajemnic. Ceny mieszkań w Poznaniu, jakie oferujemy, są zawsze konkurencyjne oraz wprost proporcjonalne do wielkości oraz stanu nieruchomości. Dokładamy wszelkich starań, by standard i atrakcyjna lokalizacja mieszkań odpowiadała Państwa wymaganiom. Jeśli cenią sobie Państwo bliskość centrum oraz niski czynsz, zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą nowych mieszkań na poznańskiej Wildzie.Rynek wtórny to mieszkania, które charakteryzują atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Wiemy jednak, że sprzedaż czy wynajem mieszkań na rynku wtórnym to duże wyzwanie dla każdego z naszych klientów, dlatego zapewniamy odpowiednie, kompetentne i wszechstronne doradztwo.

Zarządca nieruchomości

Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem spraw wspólnot mieszkaniowych oraz administrowaniem nieruchomościami mieszkalnymi. Oprócz bieżącego zarządzania nieruchomością zapewniamy także obsługę techniczną, prawną, administracyjną oraz finansowo – windykacyjną. Jako zarządcy nieruchomości zajmujemy się zarówno nieruchomościami komercyjnymi jak i indywidualnymi, prowadzimy też kartotekę elektroniczną oraz aktualności wspólnot mieszkaniowych. Od 25 lat terenem naszej działalności jest Poznań, co pozwala nam na doskonałe orientowanie się w aktualnej sytuacji na miejscowym rynku nieruchomości. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. jak również dążenie do obniżenia kosztów eksploatacyjnych na zarządzanych nieruchomościach.