ul. Kościelna 37

60-537 Poznań

Telefon

+48 618 987 950

E-mail

kontakt@asma.com.pl

Portal mieszkańców

kliknij aby wejść!

 

Zarządzanie nieruchomościami

Strona główna > Zarządzanie nieruchomościami

Jako profesjonalny zarządca nieruchomości obsługujemy zarówno wspólnoty mieszkaniowe jak i nieruchomości komercyjne na terenie Poznania i okolic. Jesteśmy otwarci na szczególne życzenia naszych kontrahentów. Każda umowa o świadczenie przez nas tego rodzaju usług jest indywidualnie negocjowana w celu uwzględnienia specyfiki nieruchomości i oczekiwań jej właścicieli lub użytkowników. Prowadzeniem bezpośrednich czynności administrowania zajmują się osoby mające odpowiednią praktykę; jednocześnie staramy się utrzymywać bezpośredni kontakt ze zleceniodawcą w celu zapobieżenia ewentualnym napięciom.

Nasze atuty:

25 letnie doświadczenie
przejrzyste umowy
wykwalifikowani pracownicy
stały kontakt z zarządem

Nasza oferta zarządzania nieruchomościami:

Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem spraw wspólnot mieszkaniowych oraz administrowaniem nieruchomościami mieszkalnymi. Oprócz bieżącego zarządzania nieruchomością zapewniamy także obsługę techniczną, prawną, administracyjną oraz finansowo – windykacyjną. prowadzimy też kartotekę elektroniczną oraz aktualności wspólnot mieszkaniowych. Jako zarządcy nieruchomości zajmujemy się zarówno nieruchomościami komercyjnymi jak i indywidualnymi. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie; dbamy także o utrzymanie kosztów eksploatacyjnych zarządzanych nieruchomości na możliwie niskim poziomie, z uwzględnieniem jednak perspektywy kolejnych lat eksploatacji.

Zarządzamy m.in.:

Bamberski Dwór

Osiedle przy Rolnej

Elizy Orzeszkowej

Dębowy Skwer

Elite Garbary

Wenecjańska 8

Kasztanowa Aleja

Red Park

JA_SIELSKA 1 i 2

Gąsiorowskich 4

Terenem naszej działalności jest Poznań – jest to rynek, którego nikt nie zna lepiej od nas… Głównymi celami naszej działalności jest realizacja potrzeb Właścicieli nieruchomości w kwestii bezpieczeństwa, obniżania kosztów funkcjonowania nieruchomości, utrzymania porządku i czystości, podnoszenia walorów estetycznych określonych inwestycji lokalowych na terenie Poznania. W ramach szerokiego wachlarza usług dotyczących zarządzania nieruchomościami takimi jak wspólnoty mieszkaniowe i nieruchomości komercyjne świadczonych przez naszą jednostkę, zapewniamy bezpośredni i stały kontakt właścicieli nieruchomości z osobami prowadzącymi administrację budynków, co pozwala na bieżące realizowanie decyzji i wytycznych naszych klientów.

Pracownicy Działu Zarządzania Nieruchomościami Komercyjnymi od 2004 roku obsługują kompleksowo indywidualne lokale mieszkalne, domy oraz lokale użytkowe.

W ramach czynności zarządzania proponujemy usługę zarządzania najmem, skierowaną do właścicieli nieruchomości przeznaczonych pod wynajem. Istotą proponowanej usługi jest utrzymanie obiektu w stanie niepogorszonym, wprowadzanie uzasadnionych udogodnień, wyszukiwanie dobrych najemców.

Zarządzanie ma na celu twórcze poszukiwanie możliwości zwiększania dochodów i zmniejszania wydatków generowanych przez nieruchomość. Nieruchomość profesjonalnie zarządzana nie tylko nie traci na wartości, ale bardzo często ją podnosi. Środki przeznaczone na usługi zarządzania nie są więc środkami utraconymi, lecz są pieniędzmi zainwestowanymi w nieruchomość Wynagrodzenie za zarządzanie jest ustalane indywidualnie, zależne od potrzeb właściciela, odpowiednie do zakresu obowiązków zarządcy.